top of page

VÍTEJTE

na stránkách Kristus pro každého

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

NAŠE SLUŽBY

 

Vydáváme

křesťanskou

literaturu

Pomáháme

církvím

v evangelizačních 

aktivitách

IMG_0480.JPG

NOVINKY

 

jsou tou nejlepší příležitostí k evangelizaci.

Už za několik dní nás čekají Velikonoce a pravdou je, že mnoho z nás o evangelizaci během tohoto svátku ani nepřemýšlí. A proč? Protože někteří z nás jsou stále docela spokojení s vánoční evangelizací; kdy jsme třeba pozvali sousedy na půlnoční. Ale Velikonoce? Víme dobře, že většina z našich nekřesťanských přátel o Velikonoce ve skutečnosti nestojí. Jsou rádi za prodloužený víkend a vajíčkovou pomazánku, kterou budou jíst ještě další týden. 

Pravdou ale je, že právě Velikonoce jsou tou nejlepší příležitostí k evangelizaci. Slavení tohoto období je něčím vzácným, co činí křesťany jedinečnými. Proto je to skvělá příležitost říct svým přátelům: „Stalo se něco úžasného a já mám z toho takovou radost, že se o to chci s vámi podělit.“ 

Kdo proti tomu může něco namítnout? 

Proč tedy nepřekvapit své přátele nebo hosty v kostele darem v podobě knížky pro děti, malou záložkou do knihy nebo letákem, který vysvětluje velikonoční poselství? 

Stačí jen nabrat odvahu, o vše ostatní se postará Duch svatý a my. Nabízíme vám totiž zcela zdarma evangelizační literaturu pro tuto příležitost. Jen pár kliknutí a do několika dnů máte doma literaturu ke sdílení Boží lásky a nic vás to nebude stát.

BOZI DOBRA ZPRAVA COVER.png
cover.png
9.jpg
4.jpg
8.jpg
Events
bottom of page